Wiadomości

• 28 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3304

Samorządowcy rywalizowali w turnieju tenisa stołowego

W hali BBOSiR "Viktori", w czwartek, 25 czerwca odbył się 2. Turniej Samorządowców w Tenisie Stołowym pod patronatem prezydenta miasta Jarosława Klimaszewskiego. W zawodach wzięło udział 24 zawodniczek i zawodników, którzy podzieleni byli na dwie grupy wiekowe.

Samorządowcy rywalizowali w turnieju tenisa stołowego · fot. UM Bielsko-Biała

Turniej został przygotowany przez pracowników BBOSiR. Odbywał się on na 12 stołach, a każdy z uczestników zagrał minimum pięć meczów. Najwięcej zawodników wśród kobiet wystawił Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży Parasol, a wśród mężczyzn najwięcej było radnych Rady Miejskiej oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej i Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Patron, a także uczestnik turnieju, prezydent Jarosław Klimaszewski zajął w swojej kategorii bardzo dobre 5. miejsce. Nagrody, puchary, medale i dyplomy wręczali prezydent miasta wraz dyrektor Parasola Anną Olszewska. Nagrody ufundowało miasto.