bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 czerwca 2019
  • 16 czerwca 2019
  • wyświetleń: 6308

[ZDJĘCIA] W Starym Bielsku powstało miasteczko ruchu drogowego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 31 w Starym Bielsku powstało miasteczko ruchu drogowego. W czwartek 13 czerwca symbolicznego otwarcia dokonał prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.

Otwarcie miasteczka ruchu drogowego - 13.06.2019 · fot. UM Bielsko-Biała


13 czerwca, na terenie Szkoły Podstawowej nr 31 w Starym Bielsku symbolicznie zostało otwarte Miasteczko Ruchu Drogowego oraz Gier Podwórkowych. To inwestycja, która powstała w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej 2019. Otwarcia miasteczka, w towarzystwie uczniów dokonał prezydent Jarosław Klimaszewski, który następnie uroczyście wręczył im karty rowerowe.

W wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele Rady Miejskiej, przedstawiciele starobielskich instytucji, Rady Rodziców, Dyrektorzy, Nauczyciele oraz społeczność uczniowska. Otwarciu miasteczka towarzyszył również specjalnie przygotowany program artystyczny, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności oraz pasje. Był to m. in. układ gimnastyczny z pomponami, taniec z szarfami, występ zespołu instrumentalnego oraz szkolnego chóru.

Dzięki tej inwestycji dzieci będą mogły poprawić swoją motorykę, sprawność fizyczną, a przede wszystkim doskonale przygotować się do egzaminu na kartę rowerową

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj