bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2414

Karta na wzór skipasów dla rowerzystów. Propozycja radnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Radny Jerzy Bauer z klubu Niezależni.BB zaproponował wprowadzenie okresowej karty punktowej dla rowerzystów korzystających z Kolei Linowej "Szyndzielnia".

Kolej linowa na Szyndzielni po modernizacji - 10.03.2017
Kolej linowa na Szyndzielni po modernizacji - 10.03.2017 · fot. BM / bielsko.info


- Biorąc pod uwagę, że duży procent rowerzystów korzystających z górskich ścieżek rowerowych na zboczach Szyndzielni, to turyści weekendowi, taki rodzaj płatności na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. Możliwość doładowania karty za dowolną kwotę i wykorzystania jej w dłuższym okresie czasu np. do października danego roku, odciąży punkty kasowe, szczególnie w dni wolne od pracy, kiedy to ruch turystyczny jest największy - informuje radny Jerzy Bauer.

W cenniku Kolei Linowej "Szyndzielnia" przygotowano ofertę dla rowerzystów (przejazdy 3, 6 i 12x w górę z rowerem), jednak ważność najdroższego z karnetów (120 zł) jest ograniczona do 7 dni.

- Działające w chwili obecnej karnety, na kolka wyjazdów z krótkim okresem ważności, wydają się być rozwiązaniem mało skutecznym, na które skarży się wielu rowerzystów - dodaje Jerzy Bauer.

Prezydent odniesie się do interpelacji radnego na piśmie.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj