bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2019
  • 25 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 5467

Otwarcie trasy SahAira przesunięte. W sobotę ma padać

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

W związku z zapowiadanymi niesprzyjającymi prognozami pogody planowane na 27 kwietnia 2019 r. oficjalnie otwarcie trasy SahAira w ramach kompleksu górskich ścieżek rowerowych Enduro Trails zostaje przesunięte.

enduro trails
SahAira · fot. visitbielsko.pl


- O nowym terminie otwarcia trasy poinformujemy w najbliższym czasie - czytamy w komunikacie wydanym przez Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

W grudniu 2018 roku ukończono budowę najnowszej ścieżki kompleksu. Trasa numer 13 to SahAira. Ścieżka ma 1740 metrów długości i zlokalizowana jest na zboczu Szyndzielni. Rozpoczyna się jako odnoga niebieskiej trasy RockNRolla, a jej górna część przebiega przez znaną wszystkim localsom Saharę. Ścieżka oznaczona została kolorem czerwonym i ma charakter A-line. Jej dolna część posiada nawierzchnię naturalną, a w końcowym biegu łączy się z inną trasą - Gondolą.

ab / bielsko.info, źródło: LOT Beskidy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj