bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 7592

[ZDJĘCIA] Wypadek na Gościnnej, rowerzystka pod kołami autobusu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego wypadku drogowego, doszło wczoraj około godziny 16:15 na ulicy Gościnnej w Bielsku-Białej. Autobus MZK potrącił rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

Potrącenie rowerzystki przez autobus MZK - 30.08.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, 53-letni kierowca przegubowego autobusu MZK w Bielsku-Białej, na ulicy Gościnnej, potrącił swoją rówieśniczkę jadącą na rowerze. Ranna kobieta, trafiła do szpitala. Obrażenia 53-latki okazały się na tyle poważne, że wymaga ona dalszej hospitalizacji. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Jak informuje nadkom. Elwira Jurasz z bielskiej policji, z ustaleń policjantów wynika, że rowerzystka jechała poza wyznaczoną ścieżką rowerową. Aktualnie trwa postępowanie przygotowawcze prowadzone przez Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj