bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

  • 28 lutego 2021
  • 15 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 5467

Sanah wystąpi w Bielsku-Białej trzykrotnie - w BCK i Klubie Klimat!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Bielskie Centrum Kultury zapowiedziało kwietniowy występ sanah w ramach nowego cyklu BCK "Inne brzmienie miasta", którego gwiazdą był w lutym Baranovski! Ale to nie wszystko - kilka dni temu ogłoszono, że Bielsko-Biała znalazło się wśród miast, w których wokalistka zaśpiewa w ramach swojej pierwszej trasy koncertowej! Popowa i topowa artystka ponownie wystąpi u nas już w czerwcu w Klubie Klimat!sanah (pseudonim pisany z małej litery) to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Wokalistka zaśpiewa w Bielsku-Białej po raz pierwszy dwa koncerty już 15 kwietnia o 17.00 i 19.30 w Domu Muzyki BCK (koncert został przeniesiony z 30 stycznia). Będzie to koncert z nowego cyklu BCK "Inne brzmienie miasta".

Sanah zauważona została na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje, które powoli zaczęły zjednywać sobie coraz większą rzeszę wielbicieli. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek - w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami.

Jest autorką jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat - „Szampana” - a także "Melodii", "No sory" i "Ale jazz!".

Więcej informacji o koncercie w BCK: www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/sanah

sanah
fot. materiały prasowe


Drugi koncert wokalistki odbędzie się już w 4 czerwca w Klubie Klimat w ramach debiutanckiej trasy koncertowej #NoSory Tour. sanah w kilkanaście godzin wyprzedała wszystkie swoje koncerty z tej trasy!

#NoSory Tour to nie tylko koncerty, to również możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z Artystką. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników, który zakupi bilet z opcją M&G będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Trasa koncertowa #NoSory Tour20 maja - Toruń
22 maja - Łódź
24 maja - Białystok
27 maja - Gorzów Wielkopolski
28 maja - Szczecin
1 czerwca - Radom
2 czerwca - Kraków
3 czerwca - Katowice
4 czerwca - Bielsko-Biała
7 czerwca - Lublin
8 czerwca - Rzeszów
9 czerwca - Warszawa
10 czerwca - Warszawa
11 czerwca - Gdańsk
18 czerwca - Wrocław
23 czerwca - Bydgoszcz
24 czerwca - Poznań
25 czerwca - Częstochowa

Bilety na #NoSory Tour dostępne goingapp.pl/sanah

ar / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury, Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj